doney gal

Vyhazuje se dneska z práce, když řeknete svůj názor?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Záleží na tom jaký názor…

Další odpovědi
iceT

Jedna moje známá si našla práci přes agenturu a vydržela tam asi 3 měsíce. Jednou jim na pracoviště přijela nějaká inspekce a mistr nebo někdo podobný nařídil přemístit kvůli té inspekci nějaký smradlavý kontejnery zrovna k jejímu pracovišti a ona si na něj zlehka otevřela ústa a hned druhej den byla bez místa.
Jak přesně to bylo nevím, protože já jsem u toho nebyla, ale zase vím, že ústa si na nesprávných místech na nesprávné lidi otvírat umí, o což nikdo valně nestojí.Takže není se čemu divit, že byla odejita.

Drap

Ano, více než kdykoli jindy. Je to celkem běžná praxe. Oficiální důvody se samozřejmě vždy udávají jiné

led

Komu sa nepáči, môže ísť!
Nemôžem napísať žiadny, lebo nájdu sa aj výnimky (nie zo strachu pred zákonom, ale z rozumu), tak radšej poviem: Väčšina zamestnávateľov pošle preč nespokojného zamestnanca, ktorý ma iný názor než jeho „chlebodarca“.

Lů18

myslím, že v této době je to hodně časté, ač sme svobodná demokratická země, je to dost o hubu říct svůj názor.

zjentek

Neměl by k tomu být zvlášťní důvod- názory jsou jako prdel, každý má jenom jeden.

arachis

Bylo to zbatečné, mohla k vůli té kontrole chvíli vydržet. Jinak, když je to místo, kde hravě seženou 4 další, tak se pusa otvírat nevyplatí.

anonym

asi jak kde. u nás v práci nikoho jen tak nevyhodí, jelikož neseženou jiného, max. brigádníka z východu. to, že na vrátnici čekají další, není pravda. nikdo tam nečeká, snad jen na pozice do kanceláří. já nemám strach říct svůj názor, jiný nemá strach nepřijít do práce, další se beze strachu fláká.