Proč lidé vyhazují nedopalky z oken aut, a to nejen aut?

proč to lidé dělají? uvědomují si, co se může stát a stává se? cvrnknout vajgla za jízdy z auta na protijedoucí vůz, nebo na auto za ním, je projev inteligence, nebo spíš nějaké momentální mozkové příhody. kdysi můj velice chytrý kamarád dostal za tohle pokutu a to ho cvrnkl policajtovi jedoucímu na motorce a ještě na benzínce

vyhazování nedopalků z oken aut a nejen aut?

Nejlepší odpověď
hadi.ce

Nejspíš proto, že jsou to kreténi?

Další odpovědi
akvidzerp

mně to teda štve i z hlediska znečišťování přírody a to nejen vyhazování z aut.. jsem kuřák a každej vajgl vyhodim do koše,nebo kanálu.když není poblíž schovám ho do krabičky když jsem třeba v lese.doma taky nehodíme vajgl na koberec tak proč to dělat venku?

ReHu

Na to jsem se ptala. Není to tak dlouho.
Jsou to prostě kreteni.