xiperio

Vydržely by paneláky, kdyby se to přehnalo přes sídliště?

Když jsem viděl ten useknutý kostel, tak by mne zajímalo, jak jsou odolné velké 12 patrové paneláky. Kdyby to vletělo přes sídliště. Vydržely by?

Nejlepší odpověď
Emefej

Nosná konstrukce by určitě vydržela, okna a střechy by nebyly.

Další odpovědi
zjentek

Napřed by lidem ze stropů popadala omítka, jak ji za komančů nahazovali na ty mastné panely. (;

Pak by se ujasnilo, které stavby byly šizuňk a co dobře odvedená práce. A protože druhé jmenované za komančů prakticky neexistovalo, bo nikde nebyly prachy na to brát při stavbách ohledy na počasí a taky proto, že ty stavby často stavěli chlapi, kteří do tý práce MUSELI POVINNĚ, odpověď na tvou otázku se dá lehce vypočítat. Ale abych jen nekřivdil režimu – podobně se v črdeli staví dodnes, zejména pak za státní prostředky!! Takže se dá předpokládat, že čím dál častější tornáda seberou sídliště i s CELOU INFRASTRUKTUROU včetně SILNIC A DÁLNIC – ty v prvé řadě!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.