Avatar uživatele
dust8

Vydrželi byste týden úplně bez mobilu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

V pohodě. Občas se stane, že ho celý týden vůbec nepotřebuju, mezitím se mi vybije a ani to nezaregistruju. Považuju mobil za nutné zlo a otravný aparátek, i když je někdy k nezaplacení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Pokud podnikáš, tak ho prostě potřebuješ. Taková je doba!! Na pevné linky se v dnešní době nedá již spolehnout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pri svojich cestách (fyzických alebo duševných), kde nechcem byť rušená, mobil mám len ako súčasť „KPZ“ (Krabička Prvej pomoci a poslednej Záchrany).
Viete si predstaviť, mobilisti, to nádherné ticho a pohoda bez mobilu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jistěže ano. Jen si nechci představit to tóčo, až bych ho po týdnu zapnul. ;) :D Víš, patřím ke generaci, která vyrůstala jen na „drátech“. I tak mne u mých VRSTEVNÍKŮ (omladina je jiná liga – tam se na to musí koukat jinak) udivuje, kterak neplodně a neužitečně s takovou vychytávkou, jakou je mobil zachází. Všimni se těch ÚPLNĚ ZBYTEČNÝCH řečí a JAK DLOUHO se vedou! Domluvit obyčejnou schůzku trvá někdy i 10min (!!!), kdysi (pomocí drátových telefonů) lidem na to stačilo pár sekund.

A to už vůbec nemluvím o efektivitě – klidně proběhne NĚKOLIK doplňujících/ob­jasňujících hovorů tak, že by jeden řekl, že je všechno tutově „v suchu“, a STEJNĚ jsou lidi schopní věci parádně podělat! :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Bez mobilu snad, ale úplně bez mobilu těžko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Klidně. Jen mě furth někdo otravuje… A už se mi stalo, že jsem zapoměl telefony doma a v práci a odjel do Itálie pracovně… bez mobilů… A to jsem je potřeboval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

Úplně v pohodě!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miroslav.bk

To je otazka, jestli je mysleno vydrzeli, nebo „vydrzeli“..

Pokud vydrzeli, ve smyslu obesli, jako ze jestli by bylo mozne tyden byt bez mobilu, tak odpovidam NE. Jsem taxikar a mobil – ten pracovni – musim pouzivat denne.
Ovsem pokud je mysleno jestli bych „vydrzel“, ve smyslu jestli by mi nevadilo byt tyden bez, tedy resi se tu mimopracovni vyuziti, tak ANO, vydrzel. Soc.site nevyuzivam (mam tam sice ucty kvuli klientum, kteri pres to obcas objednavaji taxi), zavisly na Internetu nejsem a zpravy, postu apod.bych si precetl na pocitaci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek