dust8

Vydrželi byste týden úplně bez mobilu?

Nejlepší odpověď
Kepler

V pohodě. Občas se stane, že ho celý týden vůbec nepotřebuju, mezitím se mi vybije a ani to nezaregistruju. Považuju mobil za nutné zlo a otravný aparátek, i když je někdy k nezaplacení.

Další odpovědi
mosoj

Pokud podnikáš, tak ho prostě potřebuješ. Taková je doba!! Na pevné linky se v dnešní době nedá již spolehnout.

led

Pri svojich cestách (fyzických alebo duševných), kde nechcem byť rušená, mobil mám len ako súčasť „KPZ“ (Krabička Prvej pomoci a poslednej Záchrany).
Viete si predstaviť, mobilisti, to nádherné ticho a pohoda bez mobilu?

aliendrone

Jistěže ano. Jen si nechci představit to tóčo, až bych ho po týdnu zapnul. ;) :D Víš, patřím ke generaci, která vyrůstala jen na „drátech“. I tak mne u mých VRSTEVNÍKŮ (omladina je jiná liga – tam se na to musí koukat jinak) udivuje, kterak neplodně a neužitečně s takovou vychytávkou, jakou je mobil zachází. Všimni se těch ÚPLNĚ ZBYTEČNÝCH řečí a JAK DLOUHO se vedou! Domluvit obyčejnou schůzku trvá někdy i 10min (!!!), kdysi (pomocí drátových telefonů) lidem na to stačilo pár sekund.

A to už vůbec nemluvím o efektivitě – klidně proběhne NĚKOLIK doplňujících/ob­jasňujících hovorů tak, že by jeden řekl, že je všechno tutově „v suchu“, a STEJNĚ jsou lidi schopní věci parádně podělat! :(

zjentek

Bez mobilu snad, ale úplně bez mobilu těžko.

Edison

Klidně. Jen mě furth někdo otravuje… A už se mi stalo, že jsem zapoměl telefony doma a v práci a odjel do Itálie pracovně… bez mobilů… A to jsem je potřeboval.

tony2412

Úplně v pohodě!!

miroslav.bk

To je otazka, jestli je mysleno vydrzeli, nebo „vydrzeli“..

Pokud vydrzeli, ve smyslu obesli, jako ze jestli by bylo mozne tyden byt bez mobilu, tak odpovidam NE. Jsem taxikar a mobil – ten pracovni – musim pouzivat denne.
Ovsem pokud je mysleno jestli bych „vydrzel“, ve smyslu jestli by mi nevadilo byt tyden bez, tedy resi se tu mimopracovni vyuziti, tak ANO, vydrzel. Soc.site nevyuzivam (mam tam sice ucty kvuli klientum, kteri pres to obcas objednavaji taxi), zavisly na Internetu nejsem a zpravy, postu apod.bych si precetl na pocitaci