Kric.ouwner

Výdrž Auto Baterie ?

Jde mi o to když mám v autě 12V – 60A Baterii a 65A Alternátor v Autě , za jak Dlouho se vybije když budu mít v autě zapnutý vyhřívání ( 150 W 12 V ) + třeba rádio ( + 2 přední středně výkonné reproduktory ) to nevím kolik má jde jen o příklad prostě za jka dlouho se teoreticky vybije ., bez nastartovaného motoru …????

Nejlepší odpověď
greycell

topidlo a rádio budou z baterie odebírat přibližně 15A, takže pokud kapacita akumulátoru je 60Ah(20hodin/3A), tak zhruba za 4hodiny bude vybitá.

Další odpovědi
Drap

Předpokládám 8 – 10 hodin, ale je to jen odhad