Vydražil jsem nemovitost a bývalý vlasník se nechce vystěhovat.Jak mám postupovat.Mohu ho vystěhovat sám?

Bylo mi řečeno,že musím podat žalobu na vyklizení nem.ale to trvá hrozně dlouho.

Spáchám tr.čin,když na vlastní náklady otevřu dům a nastěhuji se tam?

Odpovědi
ReHu

Já bych asi zkusila odpojit sítě.
Třeba můžete jako chtít provádět opravu či revizi.....

člověk

zaleží na tom,proč byla nemovitost v dražbě,a tím jestli vlastník strácí právo bydlení,při dražbách je to v informacích,.....
dále jestli tam bydlící má trvalé přihlášení bydlení v dotčené nemovitosti,
ale vypadá to,že jen soud pomůže,sám nesmíte nic ,byl by to zásah do vlastnictví jiného,stačí pohnout židlí.a pak by žaloval on