jirka F

Vyděsilo by vás to kdyby vám po obličeji lezl pavouk?

Jenom že by vás zkoumal nekousl by vás ale byl by to mladý křižák.

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, to by mě vyděsilo a nelíbilo by se mi to.

Další odpovědi
Drap

Vůbec ne.

zjentek

Ježišinky mláďátko… okamžitě bych pečoval, aby nepřišel k nějaký újmě!

BTW, prosím dávejte pozor – pokud chytnete baculatýho křížáka do blaně abyste ho někam přemístili, tak ho taky delikátně položte! Při ledabylém pohození (v dobrém duchu) z výšky ruky někam do trávy či hlíny mu totiž obvykle vlastní vahou praskne zadek, vyteče bílá hmota a pavouk nepřežije. Děkuji.

Prosím také shlédnout movie Šarlotina pavučinka, děkuji.

Viktorie II.

Jsem Nebojsa, vlastně Nebojska.

Kepler

Mám k pavoukům odpor, takže bych ho okamžitě smetl.

orwell

Pavouků mám kolem sebe plno skoro celý život, takže nevyděsilo, ale asi bych ho tam nenechal. Ono když leze člověku cokoliv po obličeji, obzvláště nevíme-li v onu chvíli co to je, není vůbec příjemné. Já mám s pavouky příměří, nezabíjím je, dokonce si jich i považuji. Pokud někde vadí (spíš jejich výtvory), lze je šetrně přemístit na jiné místo, nebo vypustit do přírody a oni se rádi vracejí 🙂 Na jejich odchyt mám svoji osvědčenou technologii.

Ametyst

Na zahradě se občas něco takoveho stane, a vždycky se leknu. Nepředpokládám, že něco bude mít čas mě štípnout nebo kousnout. Teď je i doba pavoučích sítí, tak neustále mávám rukou před obličejem. 🙂