Posa

Výdělek na zahradě :)

Ma tu někdo zkušenosti s pěstováním nečeho co se pak dá zpeněžit ? (Pouze legální)

Nejlepší odpověď
johana 56

Když je zahrada rozlehlá,dá se zpeněžit ledaco.Od kvalitní domácí zeleniny a ovoce po vajíčka,králičí nebo drůbeží maso.
Zaměření se na jeden produkt nemusí vždy dopadnout podle představ.Např. česnek, brabory,rajčata i papriky vlivem nepříznivého počasí nedosáhnou požadovanou kvalitu,u ovoce hrozí nebezpečí jarních mrazíků a různých parazitů,u drůbeže a zvířectva nemoci.Potom zisk možná pokryje pouze nezbytné náklady (skleník,sadba,se­mena,hnojiva atd.).Nejdůle­žitější je mít dost času a hlavně chuť na zahradě pracovat.
Věnovat se takovému způsobu (při)výdělku znamená na druhé straně omezení jiných,možná příjemnějších aktivit.

Další odpovědi
anonym

Jo já jí tu pěstuju legálně,pak prodám,páč to nehulím.
Hlavně nepěstuj kočky,jen zeleninu.
Na to bys musel mít hodně velkej skleník bo foliák,aby ti to dalo nákou pětku navíc.

Drap

Dá se pěstovat cokoli. Záleží na tom, v jaké lokalitě zahradu máš. Někde se více vyplácí zelenina, někde ovoce, jinde zase třeba česnek.

zelí

Pravej českej česnek může být dobrý business.