krtetzek

Výdělek na YouTube

Od jakého zisku musím podat daňové přiznání když vydělám peníze na internetu (konkrétně youtube) ?? Někde jsem četl že při nižším výdělku jak 20000 Kč ročně se daňové přiznaní podávat nemusí. Co je tedy pravdou?

Odpovědi
Hamon

Jestlize jde o prilezitostnou cinnost, pak do 20 000 Kc nemusis podavat danove priznani nemusis. V opacnem pripade musis.
Doplňuji:
U honoraru od jednoho platce jednomu autorovi (pises YouTube) do 10 000 Kc/mesic plati dane platce. Ale doporucil bych ti navstivit danoveho poradce.

everest

Melo by to byt 10000

Dagmarj

Do 30 tisíc se nemusí.