lukas.lukas

Výdělek na unternetu – OpenAdvert (Zkušenosti)

Našel jsem stránku.. http://openad­vert.eu/
Chci se zeptat na zkušenosti a jestli se to na nějaký menší výdělek vyplatí.. žádné vstupní poplatky nic.. vypadá to že by se dalo věřit, ale chci se radši ujistit.. přeci jenom tam vkládáte svoje údaje (adresa apod.)
Děkuji moc, popřípadě pokud nedoporučujete, tak mi prosím doporučte něco osvědčeného, děkuji moc.. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Dalo by se věřit – čemu?
😉
Nevím, co tě zaujalo – ale dovolím si tvrdit, že žádný takový ´systém´ není pro affiliate výnosný, ba dokonce ani výdělečný.
Stejnětak nic jiného „osvědčeného“ neexistuje.
___
Nauč se dělat něco, co můžeš prodat, o co bude zájem – a vydělávej ´prací´.

Další odpovědi
Hlada

Je to pyramida. Už jen tato informace by měla stačit.
Jinak si nedovedu představit, proč by si měl někdo zadávat placenou reklamu přes nějakého neznámého zprostředkovatele, když vlastní doména stojí pár stovek za rok.