Putin

Vyděláváte více, než je průměrný plat v ČR?

Díky za reakce!

Nejlepší odpověď
gecco

Ano…
😉

Další odpovědi
anonym

Tady ti nikdo nenapíše pravdu, krom mne. Už jsem se blížil, bum a jsem v PN – dlouhodobě! ☹
´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´

Jugare, víš co to je „solidarita“? Asi ne, protože bys věděl, že i já, v pracovním procesu, přispíval na důchody tvých rodičů. Tady je poznat tvoje povaha!

lexx

ne

Elk

V hutích po 29 letech a 8 třídu brát zhruba 1750 čistého! není moc. A to jsem na to líp, než ostatní – mám větší příplatky. Bez nich by to bylo k ničemu. Nevěříte? Věřte! Ale lepší než nic!

Klaproth

Jsem OSVČ, takže jak kdy. Ale v součtu celoročního příjmu se na průměrnou mzdu dostanu.

Emefej

Naštěstí ano.

setapouch

Do toho ti vůbec nic není.

Alesh

no, jéje 😉

ptáč

No jejda! Stačí umět počítat. Nájem se vším všudy nebo sipo dělá polovinu čisté msty. Mohl bych z mého výdělku odečíst zhruba 45 % až 50 %. Tím, že mám mzdu a ne plat, v těchto termínech je rozdíl, vydělám to, co jsem napsal výše.A je to zlý.

zjentek

jak kdy ..z extrému do extrému ;)

anonym

Ne,ale toužím po tom,snad budeš věřit mé odpovědi i když pravdu má prej jen Barbakan,ten neumí lhát,tak na něj teď vydělávám já.

Lamalam

Ano. Doufám, že to vydrží.