Rokio

Vydělává více střední manažer, nebo průměrný vědec?

Manažer proti vědcovi

Odpovědi
quentos

S Keplerem musím nesouhlasit – nedávno jsem viděl reportáž, jedním z jejíchž stěžejních poselství bylo, jak mizerně jsou dnes vědci placeni. Kdežto manažeři bývají těžce za vodou.
P.S.: Stále jste se nenaučil vylučovací způsob.

Kepler

Zcela určitě jakýkoliv vědec, protože je lídrem v hledání nových poznatků. Ostatní se od něj učí.

Kepler

Už jsem si vzpomněl, původně bylo v otázce „kdo musí více studovat…“ Pak autor otázky udělal dvě opravy a zcela změnil její smysl. Což je na smazání.

quentos

to teda skoro jo :{/>

Kepler

Quentosi, původně tam nebylo slovo „vydělává“, to bych tak blbě neodpověděl

annas

Nečetla jsem, ale v úpravě je stejná otázka, jen doplněná čárka.

quentos

OK… však já Vaši odpověď nijak nekritizuju, pouze jsem vyjádřil nesouhlas…