Hufnágl

Vydělali jste nějaké peníze koupí a následným prodejem spotřebního zboží?

Já už párkrát. Třeba jsem koupil zavíračku konzerv za 800 korun, očistil, namazal, vyzkoušel a prodal zájemci za 3500 korun.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já teda ne, ale znám příběh jednoho milionáře, který za poslední cent koupil pěkné jablko, očistil a vyleštil ho a pak prodal za dva centy. Takže si pak mohl koupit dvě jablka a pokračovat geometrickou řadou. Nakonec se z něj stal milionář. Zdědil cosi po strýčkovi.

Další odpovědi
dubraro

Určitý čas jsem při sběratelství starých foťáků nějaké duplicitní dal do pořádku a prodal. Nějaký výdělek to byl, ale stejně jsem jej zase dal do nákupu dalších položek.

agentpv

Kdysi jsem sbíral mince, ne nijak extra cenné (max do 1000,– za kus) a pokud dnes nějakou chci prodat (většinou nějakou škaredou, setřelou…) tak se až stydím když vidím za kolik mi ji vydražili na aukru. (je to až 3× z pův. ceny)

Hufnágl

Kepler
Já znám i o bohatství z rezavých nůžek.

Kepler

No, to jsou jen takové srandičky. Obdivuji šikuly, co koupí rezavý vrak starého auta a zrenovují jej tak, že z toho vznikne oslnivý a plně funkční oldtimer. To je prostě úžasné a nechápu, jak to dělají.