huxa

Vydávají se ještě hudební mobily, jako byla série Walkmenů od Sony Ericssonu?

Třeba takový Spiro nebo Mix byly geniální mobily, mix se dnes dá ještě koupit za 1600Kč, no, dá se pořídit nějaký modernější hudební mobil?

Děkuji za odpovědi :)
Doplňuji:
Dovolím si vás upravit, všechny smartphony dokáží přehrávat hudbu, ale hudební mobily nejsou, sice se dají určitě stáhnout různé ekvalizéry, ale třeba ty HW tlačítka se na mobil nepřidají, také u některých byl takový ten kroužek, kterým ste mohli točit a to přehazovalo písně, dnes už je ten trh trošku hrozně monotónní, samé placky, už člověk nenajde ani qwerty klávesnici (až na starší výjimky) a nebo se dají koupit za pár stovek mobily pro seniory, které jsou vážně jen na volání. Když jsem vyrůstal, byly mobily zaměřené třeba pro managery, potom ty hudební, pro geeky, tušímže to se nazývalo kapesní počítače, apod.

Nejlepší odpověď
Bedy

Všichni výrobci to už snad pustili, akorát Nokia se ještě dlouho držela se sérií X – například modely X3 či X7 – ještě se dají koupit některé modely nové, jinak je to bída.

Ve finále dnes co se dělají chytré mobily, tak to skoro nahradí. Ikdyž někomu ta speciální tlačítka mohou chybět.
Doplňuji:
No pozor! Mobily s QWERTZ/Y se pořád vyrábějí, existuje skupina lidí, kteří to vyžadují. Namátkou mohu zmínit mobil Nokia Asha 210, který přišel na český trh ke konci sprna nebo například BlackBerry Q10 – a to jsme ve třídě high-end.

Další odpovědi
www

Vím o čem píšeš 😉 Vždy jsem měl jen SE a sice kvůli focení a přehrávačům. Jednoduché, funkční, ekvalizér, megabass, pohoda.
Bohužel, v této podobě už dnes není nic ☹
Ještě mám doma SE K750i včetně přikoupených repráčků a je to i dnes bomba!

Jsemtady

Tak Iphone začínal jako hudební mobil. Měl integrovaný Ipod.
A myslím že je v tom stále nejlepší.
Všechny smartfony jsou hudební mobily. Krom jiného.

Doplňuji:
To co hledáš je skutečně Iphone. A to nejsem nějakej extra fanda, ani ho aktuálně nepoužívám.
Jenže .. Ipod byl nejlepší mp3 přehrávač všech dob a zpopularizoval mp3 hudbu jako takovou. Teprve poté vznikly čínské levné mptrojky. Mno a ten Iphone .. je jednoduchej telefon, má všechny potřebné funkce, ale nejde na něm nic zkazit a nic se nemusí nastavovat a Ipod má integrovanej. Ano, hw tlačítka asinenajdeš, protože jsou na ústupu právě proto, že na smartfone jsou tato tlačítka zobrazená na displeji. Takže když přehráváš hudbu, tak aniž bys musel do menu, tak přímo na displeji máš hlasitost, další a předchozí píseň, dokonce je tam zobrazen i obal cd a můžeš mezi nimi listovat. To bys musel zkusit a viděl bys, že je to lepší. U androidových smartfonů je to bohužel o nastavování a vybírání přehravače a dalších věcí, ale pokud hledáš jednoduchý telefon s potřebnými funkcemi, aniž bys musel cokoliv nastavovat tak Iphone je jasná volba.

huxa

Jsemtady-Tři roky jsem používal od Samsungu dotykový mobil, který se asi ani na nic jiného používat nedal. Dotyková plocha je dobrá na tvoření alb, na courání se mezi hudbou, nikoliv na jednoduché překlikávání skladeb, kdy většinou nechceš ani vytahovat mobil z kapsy :) navíc, jestli si někdo pamatujete Nokiu XpressMusic-tyto stroje byly také skvělé svojí cenou, která byla mezi 2–3 tisíci.
www-koukal jsem se i po to tvém mobilu, bohužel, jako by naráz zmizely :( a přitom se mohla jejich cena pohybovat kolem 1500Kč.