Avatar uživatele
ivosek2

Vydají mi in-kartu hned'?

Zítra jdu odevzdat zadost o vydáni in-karty myslíte , ze mi vydají in kartu hned? Potřeboval bych totiž jet hned po tom do Brna. Prosim odpovidejte ti,kteří mají in kartu. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
suaeda

IN Kartu od ČD nevydají hned. Zhruba do měsíce je připravena orginální karta. Ale vydají náhradní dočasně platné potvrzení, které je použitelné na vlak hned.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Když si podáš dneska žádost a zaplatíš, oni si zkontrolují OP a musíš doložit fotku, dostaneš ústřižek, kterým se musíš prokazovat, protože dostaneš i levnější jízdenku. Ale zda budeš volit IN 25 nebo in 50 záleží na tobě. Více vložíš ale více ušetříš, samozřejmě záleží, jak budeš jezdit. Nevím sice odkud jsi, ale jde ušetřit ještě více, když si koupíš skoro jízdenku. Ta platí z určitých měst do dalších, tedy netýká se to stejnéh kraje. Takže když si dneska vyřídíš IN KARTU, tak se můžeš s pokladníkem domluvit, aby ti na to vydal skorojízdenku. Samozřejmě, že to platí jen pro důležitá nádraží. Více na cd.cz. Proč podporovat něco, kde mohu ušetřit, pokud o tom vím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kyselina 5

ČD = Čekej Dlouho :D
Skutečně ti ji nevydají hned, ale dostaneš papírek, který slouží jako dočasná in-karta. Bacha, ten papírek vypadá jak jízdenka, já to kdysi málem vyhodila.
Kdyby si nedejbože pak tu kartu ztratil, nebo ti ji ukradli a mezitím si někam jel – řekni to na pokladně a oni ti zase dají ten papírek a jedeš se slevou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ano, vydají ti hned předběžnou In-kartu.

P.S. Než spoléhat, jestli tu jsou držitelé in-karty, co takhle se zeptat přímo u zdroje: http://www.cd­.cz/vyhody-pro-cestujici/in-karta/caste-dotazy-k-in-karte/-4230/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava