kuba123

Jak na výcvik psa – Beagla ve 1,8 rocích?

Dobrý den, má cenu cvičit 1,8 ročního Beagla? Nedokončil základní výcvik na cvičáku umí chodit bez vodítka (ne moc dobře) umí sedni/lehni (ne moc dobře) dá se přivolat (ne moc dobře) rád bych sním zase začal chodit na cvičák protože byl velmi talentovaný (jako půl roční štěňátko). Má cenu ho cvičit v tolika letech naučí se to…? Děkuji za každou odpověď!

Nejlepší odpověď
Drap

1,8 roku neni tak mnoho. Neni problém ho i velmi dobře vycvičit při důslednosti a pravidelnému cvičení.

Další odpovědi
Lamalam

Pod odborným vedením lze i starého psa naučit novým kouskům.

gecco

…„Má cenu ho cvičit v tolika letech“…?
Má…
Počítej jen s tím, že čím je pes navyklejší na ´něco´, tím je nesnadnější jej naučit něco jiného.
Každopádně máš ale větší naději na úspěch pod vedením zkušeného pejskaře (na cvičáku), než sám.
😉

Putin

Pes se hlavně musí naučit učit se novým kouskům, pokud umí to, tak „umí“ všechno :)