annas

Vycítíte, že se na vás někdo zezadu dívá?

Existuje nějaký smysl, který nám to prozradí? Nebo je to nějakým způsobem prokázané?

Dnes jsem šla nakoupit a cítila jsem, že mě někdo sleduje.

Nejlepší odpověď
rynek878

myslím,že citlivější osoby mají tu vlastnost,že to vycítí,taky mám občas takový pocit,že mne někdo sleduje,tak se točím kolem dokola a většinou se mi to potvrdí

Další odpovědi
Mili @

Já jsem cítila, že na mě někdo kouká a taky jo!!!
Byl to pes jako slon!
U lidí to taky vycítím, a to se třeba dívají z okna, a nevím proč, otočím se a fakt – někdo na mě „čumí“…
😁
Doplňuji:
Já myslím, že vidíme nejen periferně, ale kolem dokola všechno! Páč jsme zvědavé!!!!
😁

ten který je

Někdy se mi to stane,ale obzvláště ženy mají tento smysl – vidíte prý periferně.:-)