smalldog

Vyčištění bot z koženky!

Nevěděl by někdo jak vyčistit z bílích koženkových bot černou barvu ,která se tam obtiskla z druhých černých bot.Zdá se že ta černá barva se do koženky vpila.Boty teď vypadjí jak dalmatini.:-)

Odpovědi
mojitek

s koženkou toho moc nenaděláte. Nějakou drastickou chemií byste si boty taknějak vyčistila od dalmatínů,ale zároveň je i nadobro zničila.Pokud to nepůjde vyčistit suchou mýdlovou pěnou tak to tak nechte být. Já si boty čistím tak,že na houbu dám kapku vody a přejedu s tím o mýdlo,pak prohnětu v ruce až bude na houbě pěna s minimem vody.A čistím… 😉