ten který je

Východ a západ slunce.

Také u vás vychází slunce na východě a zapadá na západě?

Odpovědi
roxy52

Ne. To je u vás teda zvláštní slunce,to u nás v Trutnově vychází a zapadá podle toho,jak je silný vítr -někdy na jihu,jindy na severu. Na hloupou otázku,hloupá odpovědˇ.Co k tomu dodat.

led

nie, o nejaký ten stupeň južnejšie . Pozrite si, ako je Zem naklonená k Slnku, súradnice bodu, odkiaľ pozorujete a vypočítajte si uhol. Trocha matematiky na rannú rozcvičku… 🙂