nosahosa

Já mám Samsung (S6) a jako služebák mám iPhone (S5).
Mně víc vyhovuje operační systém Android takže já bych šel spíš do toho Samsungu ale zase iPhone je kvalitnější a spolehlivější. Je to těžký rozhodování. :/

zelí

Hlavně brzy bude iPhone 6s ne? Tak jak tak, já bych nešel ani do jednoho. IOS je na mě moc uzavřený a Samsung dřív nebo později S6 zmrší nepovedenou aktualizací.
________
Ps: Otec má S6 edge a vypadá fakt dobře.

klumprt

Já tomu vůbec nerozumím, ale bral bych Samsunga, protože si myslím, že Apple je značka nádivů.

cochee

Dej mi na to své nijak nevyužitelné prašule a já milerád půjdu do toho telefonu, který mi přikážeš

talka

Já bych doporučila věnovat se gramatice: "BYSTE!

ptáč

Samsung je špatná značka. Vyrábí všechno a nic pořádně. Akumulátor mobilu budeš nabíjet každý den.

Mc Merkurion

já mám se samsungama jen dobrý zkušenosti,naopak v životě bych nechtěl do ruky nokii…