zjentek

Vybouchne v brzké době mnohem více sopek?

Na chvíli jsem zadřímal a spatřil jsem, jak po světě vybuchují mohutné sopky, bylo to příšerné… všechno to působilo až příliš realisticky, jako bych ani nespal, viděno někde shora, ale ne zas moc vysoko.

Nejlepší odpověď
Disraeli

To budou určitě další konspirace… žádné sopky neexistují, nevěř všemu, co píšou média. 😂

Další odpovědi
aliendrone

Tak sny jsou prý mocné vize a mají důležitý vztah k našemu životu. Pokud je to tak, tož Occamova břitva by to v tvém případě viděla na „tajemný výbuch pod peřinou“ či tak něco. ;) :D :D

Emefej

Sem tam nějaká zcela určitě vybuchne, ale z pohledu geologie je posledních 60 milionů let vulkanická činnost nepatrná. Dříve to bývalo živější.

da ny

Některá proroctví předpovídají probuzené činnosti některých již nečinných sopek Dokonce i na našem území ;) Ve Střední Evropě by neměla být příliš nebezpečná a ničivá. Kdo ví, ale jedno je jisté. Mořská vlna nás nespláchne. ;)
Naše země je krásná, tajemná, plná energeticky silných a zajímavých míst. Pod ochranou a pro určité kultury zapovězená a „nebezpečným postrachem“ (sem se ve velkém „nepohrnou“). Také finančně je nezajímavá… ;D