Damiana

Vybíráte si pečlivě pečivo? Víte, že některé běžně prodávané druhy obsahují čínské vlasy a oslí kopyta?

Už několikrát jsme tu rozebírali kvalitu českého pečiva, rozpékané „lahůdky“ ze supermarketů, ale i dobroty od soukromých pekařů nebo výhody domácího pečení. Ale je skutečně etické a legální používat při výrobě pečiva i toto? http://tn.nova­.cz/bin/mobile/in­dex.php?article_id=359687

Nejlepší odpověď
anonym

Nic z toho na těch obrázkách nekupuji, ale stejně… To bych vlastně byla tak trochu kanibal, což? ( hlavně v případě konzumace toho osla)

Další odpovědi
bolak

prosimvás vy naděláte, bez vlasů a nehtů by vám to pečivo ani nechutnalo

aramah

No tak pěkně děkuji, co já budu baštit :((
Dami příště napiš: Jen pro silné nátury abych to neotvírala 🙂

Drap

Chybička se vloudit můýe , aler co je moc, to je příliš. Bohužel, netýká se to jen pečiva.

anonym

Pečivo mám ráda a pečlivě ho ale nevybírám. Vlastně mi ho nic nemůže znechutit.

baghira

Kdyby jenom pečivo, ale věděli jste, že se do buřtů dávají pomleté zvířecí mrtvoly?

Damiana

Omlouvám se Aramah, ale prodávám jak jsem nakoupila…:-)

aramah

🙂

Damiana

ad Bohemica: Taky to nekupuju, ale zarazilo mne, že je něco takového možné. Hnus, ne?

ad bolak: Koukám, že jsi gurmet, když miluješ takové čarodějnické ingredience…:-)

anonym

Jasně, že se nestačím divit, co se pod těmi značičkami schovává. Zrovna jsem vytáhla koláč z trouby- mouka, vejce, máslo, tvaroh, mléko, Hrozinky, vanilka, cukr. Žádný Tesko-Albert mi nesmí do baráku! Potřebovala jsem si nějak vylepšit náladu- prší, k tomu ten utracenej pes v odpovědích, ta diskuze kolem mazání Annas , řeším to sladkostí.

Damiana

Taky jsem zastánce domácí kuchyně, nejsem líná tvořit. A máš pravdu, dneska je nějak dusno. Šíří se tu „něco“ pesticidního.

bolak

no my šli tudle v neděli do billy a regál práznej, měli jenom to pečivo se ezamovejma jadýrkama, tak sme si zastavili tu paní v červený zástěře co se tam v uličce rejpala v nose a povídáme jí, „paní doplňovačko zboží, kde máte ty druhý housky, ty bez jadýrek..“ a vona vyndala ty tři prsty z levý dírky a zahalekala" a kerý zas..?!! myslíte ty z těma nehtamá a čínskejma vlasama?!! tak ty dovezou až po devátý"

no a tak sme se pro ně museli vrátit po devátý, jinak bysme byli vohladu

aramah

🙂

Andělé

😁))))))))

Damiana

Já tušila, že jsi děsně zpovykanej. No, hlavně, že sis pošmákl. Btw – jsi si jist, že to na těch zatracených byl sezam? Kdoví, jakou netopejří drobenku jsi propásl…

Andělé

😁)))))

bolak

já nevim co to bylo, ale bylo to clever

Damiana

A šel jsi pro to clever fakt do billy, ne do silly?

anonym

A tu vtipnou kaši kupuješ instaní nebo domácí výroba?