DaniSimk

Vybírám si ze dvou seriózních modelingových agentur. Chci poradit, která Vám připadá lepší, nebo známější?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Mirdas

Elite Model

Elite Models jsem napsal jen že se mne zdá známější.
V každém případě se s touto otázkou obraťte na lidi přímo z modelingového prostředí.
Určitě pátrejte po agentůře, která se opravdu o své lidi dokáže postarat a to jak v zázemí, tak i kolem samotné práce a nebudou Vás jen zneužívat.

Přeji vám úspěšnou karierů.

ivzez

Czechoslovak Models

Doplňuji:
Czechosloslovak Models je první česká agentura. Založila ji Milada Karasová, která s námi (ČSVD) v 70. letech spolupracovala. Vždycky se na ni dalo spolehnout, byla výborná. Agenturu ale nedávno prodala novému majiteli. Kdyby ji stále vedla ona, doporučila bych ji (nové majitele neznám).

ivzez

Prostřednictvím agentury Czechoslovak Models se do zahraničí dostaly Pavlína Němcová, Eva Herzigová, Tereza Maxová a mnohé další modelky. (O Elite vím jen, že existuje.)