výběrové řízení

co všechno potřebuji a co musím sepsat a poslat, pokud se chci úspěšně zúčastnit výběrového řízení. Jsem OSVČ a ráda bych získala jednu malou zakázku.
děkuji

Nejlepší odpověď
Tata

Požadavky na účastníka výběrových řízení jsou stanoveny různě v každé zadávací dokumentaci.
Uchazeč musí prokázat, že má odborné a technické zázemí a dostatečné zkušenosti v oboru, aby mohl zakázku realizovat. V závislosti na povaze, množství nebo rozsahu zakázky lze důkaz takové způsobilosti poskytnout například prostřednictvím následujících dokumentů:

  • Oprávnění podnikat(živnos­tenský list)
  • Prokázat bezúhonnost(výpis z rejstříku trestů)
  • kvalifikace (vzdělání a praxe) zájemce
  • seznam realizovaných zakázek podobného charakteru, které uchazeč realizoval dříve
  • popis technického vybavení, nástrojů a závodů, které budou uživatelem zapojeny do poskytování služeb a dodávek nebo provádění stavebních prací dle smlouvy
  • a další formy, jako např. vzorky, certifikáty atd.

Zdroj: Businessinfo.cz