panxnotdead

Mám vkladní knížku od české pošty, která je platná do 18ti let. Můžu si jí vybrat bez podpisu nějakýho z rodičů?

Výber vkladní knížky v 17ti letech
Mám vkladní knížku od české pošty, která jeplatná do 18ti let. Můžu si jí vybrat bez podpisu nějakýho z rodičů?

Odpovědi
Radomír.cz

Je to sporná otázka. Ale pokud sis jí byl vyřídit sám, tak si myslím, že si taky můžeš peníze vybrat. A pokud Ti jí vyřizovali rodiče, tak MOŽNÁ asi s podpisem. Ale když už máš občanku, tak si podle mě už můžeš vybrat hotovost.