kemo

výběr televizoru

Potřebuji poradit s výběrem televize lcd s led podsvícením,uh­lopříčka 94 cm. Podmínkou je konektor RJ 45.Můžete poradit? Děkuji
Doplňuji:
jj nejsu hlupák na heureku si umím najet taky,ale je toho právě že moc na výběr a neumím se rozhodnout kterou koupit,tak jestli někdo nemáte nějaký typ :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Do Samsungu bych zrovna nechodil, nemám úplně nejlepší zkušenosti s jejich produkty – zejména teda mobily, ale třeba i s vysavači nemám dobré zkušenosti.

Já, co se týká televizí, tak mám dobrý zkušenosti se značkou Panasonic, můžu doporučit konkrétní model Viera TX-L42ET5E, který jsme si nedávno pořídili. Musím zaklepat, zatím jsme se nespálili…

Další odpovědi
huxa

to co napsal patmull je blbost…

stačí si zadat jen do alzy 37" tv a hledat některé s LAN

našel jsem třeba tyto:
http://www.al­za.cz/37-lg-37ls5600-d317609.htm
http://www.al­za.cz/37-lg-37ls570s-d317602.htm

Mapel

Nejsem si jistý zásuvkou RJ 45. Ta je pro datový rozvod. Nevím o televizi, která by uměla signál zpracovat. Nemyslel jsi účastnickou zásuvku TV/R/SAT/RJ-45 ?

patmull

Neporadím ti konkrétní model, ale šel bych určitě do Samsungu – moderní technologie, LED technologii mají dle mého názoru nejlépe zvládnutou.

patmull

to huxa: Já jsem teda nenašel televizi, která by měla lepší obraz než Samsung, LG se Samsungu určitě vyrovná, ale třeba u Phillips mi příjde obraz naprosto zprasený. Je fakt, že Samsung má řadu věcí nezvládnutých, ale stejně ten obraz většinou zvítězí…