kemo

Poradíte mi s výběrem televize?

Dobrý den,potřebuji poradit s výběrem televize.
Pozorovací vzdálenost 2,5–4m, signál DVB-T ,obraz SD

Moje požadavky: TV Lcd s Led podsvícením ,scart ,do 15000kč
Nepořebuji nějaké blbiny jako internet,3D apod.,ale aby na úkor těchto vymožeností byla raději dobrá kvalita obrazu v SD a nebyly při rychlejších pohybech rozmazané scény.
Hodíte sem prosím nějaký odkaz na TV ? Děkuji

Odpovědi
mosoj

Dobrá kvalita obrazu v SD nikdy nebude. Kdyby jsi měl TV pozlacenou.
Koukej raději aby TV měl tuner DVBT 2 a třeba i S2. Ze satelitu získáš kvalitnější signál či přímo HD. Osobně bych volil nějakou TV LG s obnovovacím kmitočtem 100 – 200 Hz. To bohatě stačí.
Doplňuji:
Podsvícení raději typu LED EDGE. Podobně vychází i TV SONY.
Úhlopříčka od 39 – 42 palců. Špička v této třídě je http://www.czc­.cz/lg-42lb650v-3d-led-televize-42/152596/produkt