Vyber si !

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

lampiónový průvod

Nějaké přiblblé svátky dotažené sem od někud, jsou naši kultůře cizí.

Další odpovědi
led

lampiónový průvod

Nemusím sa báť a stretnem veselých ľudí

rosinka

lampiónový průvod

Z nostalgie 😉

tom004

lampiónový průvod

Zůstanu v Česku.

anonym

lampiónový průvod

Hlasuji pro lampionový průvod (sice to bylo z minulého režimu),protože je to stále lepší než helowen.Průvod je náš, český, helowen americký, proč máme neustále přebírat různé svátky a zvyklosti od američanů.Proč máme zase lézt do zadku jinému velkému bratrovi, držme se našich zvyklostí, oni také nepřizpůsobují a nepřebírají své svátky od jiných zemí.

anonym

lampiónový průvod

Tady není co vybírat,žiju tady.Tak starej a dobrej lampión.

aramah

lampiónový průvod

Jedině lampionový průvod…

iceT

lampiónový průvod

MacChill

Halowen

Natee

lampiónový průvod

Kubas11

lampiónový průvod

WeeBear

lampiónový průvod

Podle mě slušnější forma zábavy. A vzít pár malých dětí, které mají radost z tolika světýlek, vidět radost v jejich očích.. To vydá za deset Halloweenů. :)

mechanka

lampiónový průvod

Heřman

Halowen

Dnes jsme ho měly ve škole a byla to sranda.
31.10. 2011 8:00 – 14:00

samicek333

lampiónový průvod

Hallowen mě nebaví…moc se mi nelíbí a je to moc americký

DusanOrlik

Halowen

Oba,jo a píše se Halloween :D

DaiWoman

lampiónový průvod

Halowen je skoro to samé ale v lampiónovém průvodě jsou i děti a je to pro ně zábava!

brokol

lampiónový průvod

Děda Louda

Ani americké novoty, ani čínské lampiony. Vždyť máme naše svátky zesnulých a všech svatých.

anonym

Asi to nebylo myšleno na tento svátek, protože nevím kde by (teda myslím v kterém městě či vesnici) by ten průvod chodil.
Já jsem napsal ten průvod proto, že jsem zažil za komunistů průvody kde jsem bydlel a i potom v té další vesnici,kam jsem se přestěhoval.
Průvod byl na čarodejnice (30. dubna) a šel přes celé městečko (nebo pak vesnici) a končil u velké hranice na pálení čarodejnic.
O jiných lampionových průvodech (teda v jiném termínu konání) nevím.