madmansimon

Výběr procesoru a grafiky. Je nějaká rozumná (cena/výkon) grafická karta do ±2000?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda-li je nějaká rozumná (cena/výkon) grafická karta do ±2000 třeba i ve slevě, a rozumný AMD procesor též do ±2000. Mám nějaké favority:
GRAFIKA:GIGABYTE N730D5–2GI

PROCESOR: AMD ATHLON X4 860k
Doplňuji:
Tady je problém že základovku mám dělanou na AMD jinak bych si taky koupil Intel…

Odpovědi
klob1

Nevím, ale už dnes AMD není nic moc. To bývalo dobré za Éry začátků. Spíš raději čistý Intel.
Grafika, podle toho na co to potřebujete, ale myslím, že ta bude dobrá.