Retko

Vyber mista odletu k mori primo v dany den na letisti.

Slysel jsem ze se to takle da udelat. A je to mnohem levnejsi nez normalne si neco rezervovat nejakou dobu predem. Ze prijdes k cestovce a tam se zeptas, co maji na dnesek..

A chci se zeptat, zda s tim mate nejaky zkusenosti, nebo jaky na to mate nazor??

Diky

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli jste opravdu dobrodruh , tak jedte do Mnichova , nebo Frankfurtu na letiste. Tam je spousta cestovek a spousta batuzkaru. Na tabulich se objevuji odlety do ex. zemi , ale i Evropskych , kde je : Odlet za hodinu.. proste , kdyz se nekdo nedostavi , nebo z jinych , me neznamych duvodu .. nekdo ceka na to sve vysnene i 48 hod. , ale odleti vsichni. A za ctvrtinu ceny z katalogu. Hodne stesti. -iv-

Další odpovědi
hanulka11

No tak to je opravdu pro ty ,co je jím jedno kam poletí/pojedou/ spíš asi pro mladé
je fakt, že tím ušetří peníze. A je fajn, že to existuje , spousta lidí se rozhoduje spontánně-prostě večer letíme a je to .Třeba jen na víkend.

Já mám ráda ,když si vyberu lokalitu a vše si zjistím dopředu a pak se těším a zatím to vždy vyšlo

MacChill

Ano lze potom sehnat zájezd prakticky za cenu letenky, ALE vetšinou tak maximálně pro 2 osoby…