Avatar uživatele
Retko

Vyber mista odletu k mori primo v dany den na letisti.

Slysel jsem ze se to takle da udelat. A je to mnohem levnejsi nez normalne si neco rezervovat nejakou dobu predem. Ze prijdes k cestovce a tam se zeptas, co maji na dnesek..

A chci se zeptat, zda s tim mate nejaky zkusenosti, nebo jaky na to mate nazor??

Diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, hanulka11, anonym, anonym před 4621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jestli jste opravdu dobrodruh , tak jedte do Mnichova , nebo Frankfurtu na letiste. Tam je spousta cestovek a spousta batuzkaru. Na tabulich se objevuji odlety do ex. zemi , ale i Evropskych , kde je : Odlet za hodinu.. proste , kdyz se nekdo nedostavi , nebo z jinych , me neznamych duvodu .. nekdo ceka na to sve vysnene i 48 hod. , ale odleti vsichni. A za ctvrtinu ceny z katalogu. Hodne stesti. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

No tak to je opravdu pro ty ,co je jím jedno kam poletí/pojedou/ spíš asi pro mladé
je fakt, že tím ušetří peníze. A je fajn, že to existuje , spousta lidí se rozhoduje spontánně-prostě večer letíme a je to .Třeba jen na víkend.

Já mám ráda ,když si vyberu lokalitu a vše si zjistím dopředu a pak se těším a zatím to vždy vyšlo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

Ano lze potom sehnat zájezd prakticky za cenu letenky, ALE vetšinou tak maximálně pro 2 osoby…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování