výběr indukční desky – cena?

vybíráme s přítelkyní do nového bytu varnou desku – zaujaly nás indukční desky, nicméně zaráží mne, proč jsou ceny tolik rozličné? například tady http://www.ex­pert.cz/induk­cni-varne-desky/ se ceny pohybují od 7 tisíc do 50 tisíc. O co lepší je deska za 40 nebo 50 tisíc, než ta za 10? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
tom004

Bývá to v kvalitě použitých materiálů,desig­nu,ap. Největší část ceny,někdy až nemravnou,tvoří značka výrobce. Ale ne vždy je to nejdražší,také nejkvalitnější. Za přijatelnou cenu doma používáme sporák „české“ výroby,jedna plotna induktivní,tři „normální“,hor­kovzdušná trouba.

Další odpovědi
Hlada

Ještě bych si na vašem místě položil jednu otázku. Oč chtutnější, zdravější nebo rychleji připravené jídlo budete mít na indukční desce za 50 tis. ve speciálním nádobí oproti jídlu připravenému v obyčejném nádobí na sporáku za 5 tis.?