Avatar uživatele
anonym

Výběr holícího strojku Braun vs. Philips

Otec si chce koupit frézkový holící strojek..má někdo nějaký tip /suché či mokré holení /? děkuji předem za tip

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3912 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Ajadom

Planžetové holicí strojky např.Braun jsou často vybaveny zastřihovačem delších vousů, různými způsoby upravené folie a plovoucími planžetami (nemusí se tlačit k důkladnému oholení),výkyvnou hlavou, která se rychle a snadno přizpůsobí obličejovým konturám, čisticím regeneračním systémem aj.
U frézičkových/rotačních holicích strojků např. Philips se můžete setkat obvykle se 2-3 rotačními hlavami. Přesnějšího oholení většinou dosáhnete se dvěma hlavami, rychlejší jsou dle výrobců ovšem strojky se třemi hlavami. Obvykle jsou frézičkové/rotační vybaveny zastřihovací lištou, plovoucími a výklopnými hlavami a voděodolným provedením.

Mokré holení - vhodné zvláště pro muže s mastnější pletí. Na holení by měl muž používat holicí pěnu. Po každém tahu opláchnout žiletku. Mokré holení je též velmi vhodné pro muže s tvrdými vousy.
Suché holení - tedy elektrickým strojkem, volí muži s normální pletí, před holením je vhodné nanést emulsi, která vousy napřímí.
Voda po holení-zjemňuje pleň a upravuje hladinu kožního mazu.Měla by mít i hydratační složku pro udržení vlhkosti a svěžesti v pleti.
Nezapomínejte na emulsi pro muže - pánská pleňová emulse má mít výživné účinky, zabraňovat předčasnému stárnutí pleti a hlavně chránit mužovu pokožku před negativními vlivy. Pánská emulse, to je vlastně denní hydratační krém žen.

http://kosmetika.dama.cz/…

Zdroj: http://www.ad-elektro.cz/katal og-panske-holici-strojky?braun =1&philips=1&x=25&y=5

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek