Douby

Výběr gamepadu k PC

Potřeboval bych poradit s výběrem gamepadu pro hraní novějších her na PC (Portal 2, Deus Ex: HE, a jiné) ale i starších kousků. Rozhoduji se mezi Xbox 360 Controllerem pro PC a Logitech (F510, F710). Nejvíc narážím na podporu DirectInput a Xinput, logitech to má řešený přepínačem a nevím jak jestli to nebývá problémem. První otázka zní: lze i na Xbox Controlleru hrát starší hry co nepodporují Xinput? Druhá: Nebývá problém s přepínáním módů (xinput a directinput) na Logitech ovladačích? Třetí: v případě bezdrátových variant setkali jste se s výpadky připojení? Čtvrtá: Který je váš favorit a proč?
Doplňuji:
Tak rozhodl jsem se pro Logitech F710 a naprostá spokojenost. Funguje jak DirectInput (pro starší hry) tak XInput a gamepad je k nerozeznání jako na XBoxu (většina nových her jede na XInput). Zatím jsem nenarazil na nedostatky

Nejlepší odpověď
Broukk

Doporučuju Logitech F710, mám ho už nějakou dobu a úplná spokojenost! F510 je taky fajn, ale tam mi neseděl drát, bezdrátovej je mnohem lepší. Přepínání DirectInput a Xinput skvěle řešený, žádný problém s přepínáním, jednoduše tlačítkem, neznám lepší gamepad!

Další odpovědi
BANAN93

žádnej nemám, chtěl bych nějakej jen na letecké simulátory,auta, karate atd., ...... ale spíše hraju střílečky a strategie, rpg a tam je nejlepší klávesnice a myš

Radil bych ti asi jít do obchodu a omakat si jak ti sedí a jak by vyhovovaly tlačítka