Reis

Vybavenost dětí když jedou k bývalému manželovi?

Jsem již druhým rokem rozvedená, bývalý manžel mi posílá pravidelně alimenty na děti,avšak děti, které jezdí k němu pravidelně na víkend jedenkrát za 14.Vždy odjedou plně vybavené a oblečené, Jenže po víkendu neustále jezdí bez oblečení např. bez mikin, šál, čepic, rukavic atd…je v nadlidských silách neustále něco dokupovávat? a bývalý manžel v tomhle nespolupracuje.Jak se můžu proti tomu to bránit????

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak mě tak napadlo, že by jste mohla říct ex, že pokud se děti nevrátí s věcmi které měli,takže se bude muset pro ty věci vrátit a přivést je.

Pokud se Vám vysměje, tak mu řekněte,ať jim koupí oblečení, které budou mít u něj, když si pro ně přijede, tak ať ho vezme sebou, děti se do toho převlečou a hurá k taťkovi. Takhle by to mohlo fungovat.
Doplňuji:
Mili@, nápad dobrý, ale ve většině rozsudcích na úpravu styku s nezletilým dítětem, je uvedeno, že dítě má být připraveno,,no v županu asi není. Dále předpokládám, tak jak je to ve většině případech, že si otec děti vyzvedává a zase je vozí zpět. Jediné řešení je, aby si otec koupil vlastní oblečení pro děti,,to by mohli mít i u matky, matka by je vždy do toho oblékla a bylo by, zbytek by měly u otce. Já jsem to takhle dělala. Mě se dokonce vracely děti i bez bundy. Odjížděli v pátek navečer, byla zima, vracely se v neděli, taková zima nebyla, tak jim otec bundy nedal.....

Další odpovědi
hanulka11

Plně souhlasím s kropítkem – proč byste měla stále pakovat děti , měli by mít oblečení u manžela , jen ať jim to pořídí když nespolupracuje.

Mili @

Naložit děti do auta v županech a takhle je tam odvézt.....
možná mu to pak dojde…