Avatar uživatele
Reis

Vybavenost dětí když jedou k bývalému manželovi?

Jsem již druhým rokem rozvedená, bývalý manžel mi posílá pravidelně alimenty na děti,avšak děti, které jezdí k němu pravidelně na víkend jedenkrát za 14.Vždy odjedou plně vybavené a oblečené, Jenže po víkendu neustále jezdí bez oblečení např. bez mikin, šál, čepic, rukavic atd…je v nadlidských silách neustále něco dokupovávat? a bývalý manžel v tomhle nespolupracuje.Jak se můžu proti tomu to bránit????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4896 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak mě tak napadlo, že by jste mohla říct ex, že pokud se děti nevrátí s věcmi které měli,takže se bude muset pro ty věci vrátit a přivést je.

Pokud se Vám vysměje, tak mu řekněte,ať jim koupí oblečení, které budou mít u něj, když si pro ně přijede, tak ať ho vezme sebou, děti se do toho převlečou a hurá k taťkovi. Takhle by to mohlo fungovat.
Doplňuji:
Mili@, nápad dobrý, ale ve většině rozsudcích na úpravu styku s nezletilým dítětem, je uvedeno, že dítě má být připraveno,,no v županu asi není. Dále předpokládám, tak jak je to ve většině případech, že si otec děti vyzvedává a zase je vozí zpět. Jediné řešení je, aby si otec koupil vlastní oblečení pro děti,,to by mohli mít i u matky, matka by je vždy do toho oblékla a bylo by, zbytek by měly u otce. Já jsem to takhle dělala. Mě se dokonce vracely děti i bez bundy. Odjížděli v pátek navečer, byla zima, vracely se v neděli, taková zima nebyla, tak jim otec bundy nedal.....

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Plně souhlasím s kropítkem – proč byste měla stále pakovat děti , měli by mít oblečení u manžela , jen ať jim to pořídí když nespolupracuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

Naložit děti do auta v županech a takhle je tam odvézt.....
možná mu to pak dojde…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony