Retko

Vybarvit prazdnou bunku v excellu.

Jde to nejak???

Diky
Doplňuji:
Ale ne, chtel bych PRAZDNE bunky vyvarvit. Mam hodne textu, a nekde jsou bunky vetsi, nekdo mensi, sirsi apod. A chtel bych to postupne dovyplnovat. A proto chci zabarvit nevyplnene, aby se to lip hledalo.

Nejlepší odpověď
anonym

když kliknete v excellu prázdnou buňku pravým tak se vám otevře nabídková lišta,kde si můžete vybrat jakou barvu chcete a zabarvíte, takto můžete postupovat od jedné prázdné buňky k druhé.
Doplňuji:
omlouvám,špatně jsem pochopil, špatně položenou otázku.

Další odpovědi
Miroslavst

Retko na to se používá nástroj, který se jmenuje podmíněné formátování.
Nevím přesně co máš v buňkách za údaje, ale pokud tam je text i čísla musíš použít znak "" který znamená nic.
Označ si všechny buňky co chceš obarvit a to i ty, které jsou již vyplněné (třeba A1-Z1 až A500-Z500) a pak klikni na formát-podmíněné formátování. Tady vyber hodnota buňky je rovno a do políčka zapiš ="" pak vyber vzorky a vyber jakou barvu chceš aby buňka měla třeba černou. Pak klikni na OK.
Veškeré nevyplněné buňky se ti začerní a pokud do ní něco napíšeš, bude opět bílá.
Můžeš i přidat maximálně tři formáty a tam si zadat třeba: 1) ="" tak bude černá

  1. je větší než (zadáš číslo 500) a vybereš červěná
  2. je rovno 1000 a vybereš zeleně.

Pak nevyplněné buňky budou černé, vyplněné číslem 0–499 budou bílé, číslem 500-nekonečno budou červené, ale pokud bude v buňce číslo 1000 tak ta bude zelená.

GangstaHelper

Myslíte nějakým zvláštním způsobem označit všechny prázdné buňky? To asi nepůjde.