Vy,Pražané,poradíte ?

O tomto víkendu chci se svými blízkými navštívit předvánoční trhy v Praze. Můžete mi dát tip,kde jsou ty nejlepší,kde zaparkovat auto a kterou MHD se tam dostaneme? Děkuji .
Doplňuji:
Jistě,zapomněl jsem dodat,že přijedu po D1 od Brna! Sorry! 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na tom, ze kterého směru do Prahy dorazíte. U každé výpadovky a okrajové stanice metra a MHD je odstavné parkoviště, kde bez problémů zaparkujete a pohodlně, bezpečně a hlavně rychle se do centra dostanete.

Další odpovědi
Děda Louda

Jen některé z mnohých
http://www.no­vorocenky.cz/va­nocni-trhy-jarmark/

anonym

V Praze je jich mnoho, ale pokud myslíte ty na Staroměstském náměstí tak doporučuji opravdu nedoporučuji jezdit autem = velmi špatné místa k parkování.

anonym

Spíše bych dal přednost MHD, metrem na Můstek, Staroměstskou, Nám. Republiky a spíše než na Staromák, kde je strašný nával (tedy alespoň přes víkend) bych to vzal třeba kousek dál na Náměstí republiky (ve stáncích vedle Palladia dělají excelentní svařák a mega langoše – doporučuji) nebo do Havelský.

Conchus

Možná by bylo dobré, kdybys příště byl přesnější. Nenapsal jsi odkud přijedeš. To je pak těžké. Už ti někdo řekl, že Praha je trochu větší vesnice a není lehké se v ní orientovat?

registrovana

Staromák, Václavák, Náměstí republiky.. všechno je u sebe kousek, auto nechte, jak už tady bylo zmíněno, na nějakém odstavném parkovišti, a vydejte se metrem nebo tramvají.. jakou, to je těžké říct, záleží, kde necháte to auto..

Damiana

Od Brna pojedeš přes Průhonice dál do centra. Být tebou, nechala bych auto někde na Hájích – tam máš metro C – konečná/nástupní stanice. V pohodě dojedeš přímo na Václavák (Muzeum). Tam už se od Koně můžeš rovnou vydat „do víru velkoměsta“ nebo přestoupit na A a dojet na Staroměstskou – na Staromáku jsou tradičně krásné trhy, stejně jako na nedalekém Haveláku. U Palladia na Náměstí republiky bude jistě blázinec (hlavně díky tomuto mega centru), ale to bude stejně všude. V centru je to všude kousek, tak bych to přestupováním v metru moc nekomplikovala.

anonym

Chci zaparkovat na kraji Prahy,určitě bych se nevydal autem do centra.