Avatar uživatele
anonym

Vy,nastávající maminky…

…byly byste ochotné zaplatit za porod u kterého by asistoval primář 45 000 korun?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Deli, anonym před 4342 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já, maminka, která to už má dávno za sebou, ani omylem. Dokázala bych takový výdaj pochopit u rodičky, která měla s otěhotněním a těhotenstvím problémy a také u té,která je na tom tak dobře, že si takový „luxus“ může dovolit.
Kdo chce nadstandardní péči, ať si za ni klidně zaplatí. Většina maminek se bez asistence samotného primáře určitě obejde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nejsem budoucí matka a na štěstí ani nikdy nebudu. Všechny tyto poplatky považuji za zhovadilost. Jde snad o to rozdělit lidi ještě na více škatulek a kast ? Každý by měl dostat takovou péči jakou potřebuje, a jaká je nejlépe možná. Ne podle sociálního / dnes by bylo asi správnější napsat "podle finančního " /postavení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

NE! Myslím, že šikovná a milá porodní asistentka je u porodu důležitější než primář. Ani u operativního porodu bych nežádala primáře. U mne vždy rozhodují osobní sympatie. Zdravotník, který přijde, usměje se, pozdraví, představí se… a jsem v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

barbakan:

kto by to do Vás povedal!

a kto je oteckom?
Vo vašom prípade by som asi uvažoval rovno zbore primárov, rodiť sa Vám bude ťažko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví