Vy,kteří udíte! Jaký je váš názor?

http://www.na­mir.cz/genera­tor-koure-10196.html

Nejlepší odpověď
anonym

Barbakane, teď tomu dám korunu. Moje babička kdysi „postavila“ udírnu tak, že ji poskládala z volně uložených cihel. Topku přikryla kusem plechu a „udírnu“ z vrchu přikrývala starými plátěnými pytli. Takhle to fungovalo skoro 10 let a maso i klobásy byly pokaždé vynikající. Veškeré další budované udírny měly pokaždé nějaké slabiny. Nebo to možná bylo tím, že babička si vše uměla sama pohlídat nejlíp a nějaká ta udělátka byla potom zbytečná.

Další odpovědi
tom004

Jen dodám,,že jsme doma měli obdobný výtvor,kupodivu autor byla také babča,my s bráchou jsme měli povinnost udržovat pytle vlhké,ne mokré.Používala se na uzení malého množství dobrot.

Drap

Myslím si , že klasika je klasika.

Jikra

Já bych do toho za ty prachy nešel ani náhodou.To je drahá sranda. Za desitinovou cenu si to zbastlím sám a ještě mi zbyde na fůru dřeva, nůši masa a moře(ale malý)piva.

verka

Já měla ráda domácí uzené! Na Nový rok mi soused dal uzené ale nedouzené a já 24 hodin umírala. Teď už ho nemám ráda. /to uzené, souseda musím/

briketka10

jo jo namíru.cz dobrý, ale nadmíru drahý 😁
a ten mrazák už máš ??

dudu

Podle mého názoru a praktických zkušeností je optimální následující řešení:
http://ekuchar­ka.net/naloze­ni-a-uzeni-veproveho-masa