Vy, kteří navštěvujete kina, otravují i tam s reklamama?

Nejlepší odpověď
sesednizkola

S reklamama) pred zacatkem filmu je skoro pulhodinovy reklamni blok, film neprerusuji. Alespon v Praze v multikinech tomu tak je.

Další odpovědi
metalavenged

Reklamy máme jen ze začátku. V případě dlouhého 2D představení (Avatar) máme přestávku s reklamama asi 10 minut. :)

Baromut

Reklamy máme jen na začátku a řeším to tak, že zásadně chodím 15 minut po začátku promítání :D

gagaga

jezisimaria, hlavne aby to tu nekdo necetl, a nevzal to jako " inspiraci " !

naposledy jsem byla na Lide Baarove , reklama dlouha – na zacatku …ale to je v poradku, at si ostatni take vydelaji , ale do filmu prosim neee ! :)

  • iv-