Hlada

Ne.
Zpráva je zmatená. V animaci se očekává vítr o rychlosti do 30 km/hod. Při takové rychlosti by žádné nebezpečí nehrozilo.

zbyndo

Aspoň tie voľné ležiace predmety, napríklad plechy,dosky, uložiť,a upevniť,v silnom vetre nepredvídané vzlietnu,a môžu spôsobiť vážny úraz, niečomu sa nedá zabrániť, napríklad pred 3-ma dňami ulomilo strom,a padol na idúce auto, šofér neprežil, silné vetry sú horšie,ako lejaky a búrky, aspoň ja mám z nich hrozný pocit,a strach, ťahá sa mi to od detstva,kedy nám vytlačilo okno aj s rámom rovno do spálne, našťastie nedošlo K úrazu,ale štatistika úmrtí pri víchriciach je smutná

Kepler

Na Valašsku se nějaký extra silný vítr neočekává, takže bych se ani nepřipravoval, i kdybych bydlel ve vlastním.

honza19hk

Lehké věci jsem uklidil nebo privazal. nafty do centraly je dost, takže s elektrikou problém nebude. A zbytek věcí jako třeba plechy na stusech dřeva jsou zatíženy dostatečně. Motorovka a bagr na případné stromy připraven.