Vy, kdo již neobýváte "mama hotel", máte od něj stále klíče?

Rád bych si udělal takový menší průzkum, nejvíce mě zajímají plus mínus moji vrstevníci (27), kteří relativně nedávno opustili domov rodičů a tu a tam tam jezdí na návštěvu. Máte do domu přístup kdokoliv dle libosti, nebo musíte svoje návštěvy hlásit? Rád uvítám i pohled druhé strany - rodičů. Všem děkuji za příspěvky.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Mám klíče a i matka má klíče od mého bytu, kdyby se něco přihodilo nebo jeden z nás třeba klíče někde ztratil popřípadě si zabouchl dveře. Samozřejmě do bytu si nelezeme a mě by to ani nenapadlo, návštěvy vždy hlásíme předem.

Další odpovědi:

Zlatý

Já už dávno žádné klíče nemám. Dcery mají od mého bydlení klíče, ale používají jen zcela vyjimečně.

Zlatý

Jako svéprávný máš právo vstoupit do domu svých rodičů (dnes do jídelny), kdes byl od narození vychováván. Jednou tam budeš dědit, takže ty prostory měj pěkně pod kontrolou! ;)

Stříbrný

... samozřejmě že mám, pro všechny případy ...

Zlatý

Klíče od domu rodičů mám, stejně jako oni mají klíče od našeho domu. Bez ohlášení se nenavštěvujeme, nejprve na sebe zakřičíme z okna - bydlíme 30 m od sebe.

Bronzový

Mám klíče.
Navštěvuji celkem často, návštěvu ohlašuji a pokud je potřeba, zejedu i bez přítomnosti a zařídím, co je potřeba.

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

tak jak pise zjentek
hihi
me dnes napr. syn 28 let napsal, ze mi na zahrade shrabal listi ⟨ hrabe, aniz bych o o cokoliv pozadala ⟩
musel ujet 28 km
no, a jak ted hrabou listi, tak je jim asi jasne, ze jednou tak shrabnou vsechny moje prachy ..
hihi..
ale musim rict, ze u me opravdu zaslouzene ..-iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1133
Zlatý marci1 881
Zlatý quentos 654
Zlatý iceT 625
Zlatý hanulka11 536
Zlatý annas 504
Zlatý panenka 488
Zlatý ivzez 472
Zlatý led 451
Zlatý zjentek 424

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.