Avatar uživatele
Bořek Dvořák

Vy, kdo již neobýváte „mama hotel“, máte od něj stále klíče?

Rád bych si udělal takový menší průzkum, nejvíce mě zajímají plus mínus moji vrstevníci (27), kteří relativně nedávno opustili domov rodičů a tu a tam tam jezdí na návštěvu. Máte do domu přístup kdokoliv dle libosti, nebo musíte svoje návštěvy hlásit? Rád uvítám i pohled druhé strany – rodičů. Všem děkuji za příspěvky.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, tereza119 před 2384 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sesednizkola

Mám klíče a i matka má klíče od mého bytu, kdyby se něco přihodilo nebo jeden z nás třeba klíče někde ztratil popřípadě si zabouchl dveře. Samozřejmě do bytu si nelezeme a mě by to ani nenapadlo, návštěvy vždy hlásíme předem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jako svéprávný máš právo vstoupit do domu svých rodičů (dnes do jídelny), kdes byl od narození vychováván. Jednou tam budeš dědit, takže ty prostory měj pěkně pod kontrolou! ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Já už dávno žádné klíče nemám. Dcery mají od mého bydlení klíče, ale používají jen zcela vyjimečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… samozřejmě že mám, pro všechny případy …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Klíče od domu rodičů mám, stejně jako oni mají klíče od našeho domu. Bez ohlášení se nenavštěvujeme, nejprve na sebe zakřičíme z okna – bydlíme 30 m od sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Mám klíče.
Navštěvuji celkem často, návštěvu ohlašuji a pokud je potřeba, zejedu i bez přítomnosti a zařídím, co je potřeba.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

tak jak pise zjentek
hihi
me dnes napr. syn 28 let napsal, ze mi na zahrade shrabal listi ⟨ hrabe, aniz bych o o cokoliv pozadala ⟩
musel ujet 28 km
no, a jak ted hrabou listi, tak je jim asi jasne, ze jednou tak shrabnou vsechny moje prachy ..
hihi..
ale musim rict, ze u me opravdu zaslouzene ..-iv-

před 2384 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek