cip

Vy a internet

Co vyhledáváte na internetu, případně znáte nějaké kvalitní stránky? (Noviny, zábava…)

Nejlepší odpověď
anonym

www.odpovedi.cz 🙂 -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Ano znám.
http://www.go­ogle.cz/

iceT

Hledám všechno to,co mě v daný zajímá-teď třeba inspiraci a taky návody na korálkování.Jindy mě zajímá recenze k filmu,jindy zase nějaký herec nebo herečka.Nebo když něco nevím,tak se prostě zeptám strejdy googla.

fablen

každý vyhledává na internetu něco jiného nebo co právě potřebuje: já mám oblíbené aukce, regionální zprávy, pracovní diskuse a poradny, různé recenze, internetbanking, sázkové stránky, recepty atd…

manžel převážně sportovní stránky naše i zahraniční (převážně motorky), online sportovní přenosy, novinky, společenské drby…