stefkac

Vůz s SRN doklady

Kolik by stálo přihlášení auta na české doklady se vším všudy a co musim pro to udělat?děkuji

Odpovědi
anonym

Zkuste si pročíst toto,možná vám to k něčemu bude:

Zdroj: http://www.au­torevue.cz/te­ma-jak-dovezt-a-prihlasit-ojetinu-ze-srn/ch-21267

Vaclav-p

Nejdříve musíte na STK udělat kompletní technickou kontrolu za cca 2 500, poté musíte na pojišťovnu udělat si povinné ručení a poté na dopravní inspektorát se všema papírama a tak budete platit opět cca 2 500 + ekologický poplatek