FOG

Vuvuzely-povoleni.

Nevite,jestli budou vuvuzely povoleny na jednanich ceske vlady?
Doplňuji:
Kdyz uz tam „Dasa i piskala“,tak je mozny vsechno.

Nejlepší odpověď
anonym

Bude se o nich jednat na mimořádném zasedání,vždyť je to záležitost prvořadého významu.Zároveň se bude řešit i dlouho odkládaná záležitost-řehtačky.

Další odpovědi
.

uz se o tom jednalo a nebudou – vuvuzely rusi pri spanku!

roxy52

To nevím,jestli budou vuvuzely povolený na jednáních české vlády.Nevim ani jestli budou povolený kdekoliv jinde,bo vůbec nevím,co to je.

FOG

Roxy 52 – vy nesledujete fotbal v Africe?