Chmelican

Poradíte, jak se dostat ke kamarádovi? Na FB se neozve, telefon nebere.

Potřebuju si ke kamaradovi nějak dostat. Napíšu mu na fb, neozve se. Zavolám mu, nebere to. Poradí někdo?

Původní neotázka
Vůbec se ozve. Ani nevola nebo nenapíše.

Odpovědi
Drap

Zajdi nebo zajeď za ním osobně. Zde se kladou otázky a otázka by měla končit otazníkem. Přečti si nejdříve návod !

yuko

Třeba se nechce ozvat. Nebo je někde v přirodě, není online. Telefon mohl něde zapomenout nebo nechce být online. Pak máte jistě nějakého společného kamaráda, tak se zeptej jeho nebo jeho rodičů.