luky59

Vůbec mi nejde pustit ani nahrát nic z uvedené kategorie. Co mám pro to udělat? Nevím si rady.

Odpovědi
Quimby

Z jaké kategorie? Co nahrát nebo pustit?
Já ti tedy také nevím rady, protože si nic nepsal.

gecco

Spusť si něco u jiné kategorie…
😁
___
Ne – houbeles, běž spinkat, už je dávno po večerníčku.

AmazedWolf

Co, Kde, Kdy?

ivzez

Předpokládám, že míníš přehrávání hudby na PC/NB.
Máš aktuální ovladače zvukové karty? A kodeky?
Máš nainstalován vhodný program na přehrávání?

ptáč

Z kontextu věci vyplývá výrazný souhlas, ale i důraz na irocionalitu všeobecných názorů, s ohledem na skutečnost. Lze se na základě historických zkušeností obávat, že v budoucnu k něčemu podobnému dojde. V této souvislosti bychom mohli vyvodit závěr, že ne všechna rozhodnutí jsou v souladu s Bruselskou legislativou o sledování obsahu. Byl to prostě borec. Ale abychom se vyhnuli všem Klausovským amnestiím, museli bychom přitvrdit v právech zvaných šária. Na zdraví.