Slezsky fc

Vtip o hrochovi ?

Dělám prezetaci o Hrochovi a chci tam nějaky vtip :)

Nejlepší odpověď
lemur

Sedí si tak HROCH v bahně, prdí do vody a počítá bublinky. Přijde k němu druhý HROCH a povídá: „Pojď se mnou zašlapovat žáby!“ „Jsi se zbláznil, ne? To mám všeho nechat a jít dělat nějaké kraviny?“

Další odpovědi
anonym

jen písničku…halí belí, hrochy v zelí,
halí belí, to jsou hrochy mý 🙂

michalo

sedi zajac na brehu rieky a fajci travu… pride k nemu zaba a vravi:

  • zajacik, ja som este nikdy nefajcila travu, nedas mi to odskusat?

zajac jej vravi: – jasne, tu si potiahni, skoc do rieky, preplavaj pod vodou na druhu stranu a tam vydychni.
zaba si teda potiahne, skoci do vody a plava na druhu stranu. tu vsak sa zrazu pri zajacikovi vynori hroch a zajac cely prelakany vyskoci:

  • zaba! vravel som na druhej strane rieky vydychni!!!

annas

V odkazu jsou vtipy o hrochovi, zkuste projít, třeba vyberete.

http://hrochb­est.wz.cz/vti­py.htm