BEAES

Vstupní tlak vody do myčky na nádobí???

Kolik musí být minimální tlak vody pro myčku na přívodu? Nevíte někdo? Bydlím v pátém patře a nefunguje mi, protože je tu asi nízký tlak vody /1,2atm/…Díky.

Nejlepší odpověď
člověk

nechte si seřídit myčku,máte asi špatný tlakový protiventil,vtok po spuštění programu,by měl být víceméně samovolný

Další odpovědi
GangstaHelper

To má každá myčka/pračka v závislosti na modelu. Musí to být napsáno ve specifikaci, třeba v návodu k použití.