arygnoc

vstup vojsk VZ do Československa

to, co odsuzujeme, děláme sami:
bývalá Jugoslávie
Afganistan
a kdoví kde jsou ještě naše jednotky.

Jsme okupanti?

Nejlepší odpověď
anonym

Ale samozřejmě,že jsme považování za okupanty,proto že cizí voják na cizím uzemí je okupant!!

Další odpovědi
baghira

Technicky vzato, jsme.

Ale když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. Když sejmeš chlápka, co si jde do banky uložit peníze, není to totéž, jako když sejmeš chlápka, který tu banku právě vyloupil. I okupace můžou mít různé příčiny a různé dopady.