jirka F

Vstali jste dnes z postele odpočatí, nebo uzívaní?

Vstali jste dnes s postele odpočatí nebo uzívaný?

Já jsem dnes vstal uzívaný jak největší zíval široko daleko. A jak vám se dnes k 1. 4. vstávalo?

PS:Berte v potaz, že dnes je apríl.

Zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
quentos

Ani jedno, ani druhý, ale nebejt kafe, byl bych jak přejetej traktorem. Vzbudil jsem se už ve 4.30 (tedy 1,5 h před budíkem) a už jsem neusnul…

Další odpovědi
jáára

Ještě jsem měl pod kůží. Naštěstí jsem nemusel nikam jet.

Kepler

Vyspal jsem se do růžova, protože ignoruju nástup letního času a očiska jsem vypleštil až 9 hodin.

Mc Merkurion

… nijak >>> zatím jsem nevstával, jelikož jsem si ještě nelehl …

marci1

Zrovna dnes ráno jsem si zívla, až mi křuplo v sanici a ihned mě napadlo, co by se stalo, kdybych tu pusu nemohla zavřít! Brr! 🙂

Rokio

Mně střídání času vůbec nevadí. Vstal jsem odpočatý, a dokonce v obvyklou dobu.